قیمت دانخوری اتوماتیک بوقلمون – 09128652125

قیمت دانخوری اتوماتیک بوقلمون

قیمت دانخوری اتوماتیک بوقلمون


قیمت دانخوری اتوماتیک بوقلمون تحت عنوان یکی از تجهیزات بسیار مهم در پروش بوقلمون محسوب شده و فروش آن کمی متفاوت نسبت به سایت تجهیزات میباشد . برای دریافت قیمت با ما همراه باشید تا تمامی این بخش ها را بررسی کنیم .

دانخوری اتوماتیک بوقلمون چند نوع است ؟

در حال حاضر به دلیل مصرف بالای گوشت طیور ، پرورش بوقلمون نیز یکی از مهمترین پرورشات ایران شده است ، برای پرورش این نوع طیور نیز باید از تجهیزات بسیار عالی استفاده شود تا در مراحل پرورش وقفه ای ایجاد نشود . بنابراین دانخوری اتوماتیک بصورت دستی و اتوماتیک در دو دسته اصلی قرار گرفته و از مهمترین تجهیزات این کسب و کار می باشد .

انتخاب هر یک از این دانخوری به مساحت و نوع پرورش بستگی دارد ، دانخوری دستی بوقلمون بیشتر در سالن های سنتی که مقدار مساحت پایین است کاربرد دارد ، اما دانخوری اتوماتیک بوقلمون برای مساحت و پرورش بالا کاربرد دارد .

بر خلاف دانخوری دستی که در روش های سنتی کاربرد دارد ، دانخوری اتوماتیک دارای فرایند پیچیده تری است و نصب آن باید توسط کارشناسان آموزش دیده انجام شود . بهترین نوع دانخوری ، بشقابی میباشد ، در دانخوری بشقابی ، دان از طریق فنر تعبیه شده در لوله از مخزن به دانخوری انتقال داده میشود ، هرگاه دانخور اخر پر شود ، سنسور فعال شده و موتور موجود در سیستم قطع میشود .

تجهیزات لازم  راه اندازی خط دانخوری اتوماتیک برای بوقلمون

 • مخزن (هاپر) دان
 • موتور
 • دستگاه تغذیه برق
 • وینچ
 • سنسور قطع کن

قیمت دانخوری اتوماتیک بوقلمون

خرید دانخوری اتوماتیک بوقلمون چگونه است ؟

دانخوری اتوماتیک بوقلمون به دو صورت خرید آنلاین و حضوری در سراسر کشور انجام میشود ،دایه سازان صنعتی طیور با راه نادازی بخش فروشگاه اینترنتی اقدام به فروش دانخوری اتوماتیک طیور میکند . با مراجعه به فروشگاه مربوطه میتوانید قیمت آنها را ملاحضه بفرمائید .

لیست قیمت دانخوری اتوماتیک

همانطور که می دانیم دانخوری در انواع گوناگونی تولید و در بازارهای جهانی عرضه می شود. از انواع دانخوری های موجود می توان دانخوری اتوماتیک را نام برد. در این نوع از دانخوری ها  پیشرفته ترین متد ها برای ارائه محصولی با کیفیت و مورد نیاز جامعه مرغداری  به کار گرفته شده است. قیمت به روز دانخوری اتوماتیک وابسته به جنس و نوع این دانخوری ها می باشد و متغیر است. باید در نظر گرفت که نوسانات ارزی نیز در قیمت به روز دانخوری ها نقش به سزایی را ایفا می کند. شما می توانید با برقراری تماس با شماره ای که در سایت صنعت مرغ در اختیارتان قرار گرفته، نسبت به آگاهی از قیمت روز دانخوری ها اقدام نمایید.

سود دهی پرورش بوقلمون

بوقلمون از آن دسته ای از طیوری محسوب می شود که از گوشت و پوست و پر و کود آن می توان بهره وری مالی نمود. باید این نکته را در نظر داشته باشیم که بیشترین بهره وری از گوشت بوقلمون می باشد. با توجه به مضرات استفاده از گوشت قرمز، این روزهای مردم تمایل بیشتری به تهیه و خرید گوشت بوقلمون پیدا کرده اند از این رو پرورش بوقلمون با تقاضای بالا و سوددهی بالایی روبرو می باشد.

مزایای گوشت بوقلمون نسبت به گوشت قرمز

 • پروتئین بالا
 • پایین بودت چربی اشباع شده
 • پایین بودن کلسترول
 • عدم وجود چربی میان بافتی

از مزایای گوشت بوقلمون نسبت به گوشت سفید نیز می توان به وجود ویتامین A که در سیستم ایمنی بدن نقش به سزایی داد، نام برد.

انواع بوقلمون ها

 • بوقلمون های اصلاح نژاد شده
 • بوقلمون های سفید ( بوقلمون نیکلاس، بوقلمون هیبرید، بوقلمون بیوتی)

پرورش بوقلمون

برای پرورش بوقلمون باید به نکات زیر توجه نمود

 • محیطی که بوقلمون ها در آن پرورش می یابند باید خالی از گرد و غبار باشد. زیرا گرد و خاک موجب بیماری در بوقلمون می شود
 • با توجه به اینکه طول پرورش بوقلمون چهار ماه و نیم می باشد در نتیجه در هر سال می توان دو بار به پرورش بوقلمون پرداخت
 • محیط یا سالن های پرورش بوقلمون باید از ایجاد ترس و اضطراب در اینگ،نه از طیور جلوگیری نماید

برای سود دهی بیشتر در پرورش بوقلمون شما باید موارد بهداشتی، سرما، گرما، رطوبت سالن ها و محیط های پرورش بوقلمون را تحت کنترل داشته باشید.

شیوه های مختلف عرضه بوقلمون ها

 • تخم بوقلمون
 • گوشت بوقلمون
 • جوجه بوقلمون
 • کود بوقلمون

برای کنترل هزینه ها بهتر است که پرورش بوقلمون را در فصل های گرم سال انجام دهید تا از هزینه های مربوط به وسایل گرمایشی جلوگیری نمایید. باید در نظر داشته باشید که بوقلمون های نر و ماده را با استفاده از قفس یا سالن های مجزا در ۶ تا ۸ هفتگی جداسازی کنید. این کار بسیار مهم و ضروری می باشد. گوشت بوقلمون نر با نوجه به بالاتر بودن وزن و لذیذتر بودن آن از قیمت بیشتری نسبت به بوقلمون ماده برخوردار است. بهترین زمان برای عرضه به بازار فصل های سرد سال تا نیمه اردیبهشت ماه می باشد.

مراکز فروش دانخوری اتوماتیک بوقلمون

امروزه دانخوری اتوماتیک بوقلمون در کنار آبخوری بوقلمون از جمله تجهیزات پرفروش نمایندگی های فروش تجهیزات سالن های مرغداری و سالن های پرورش بوقلمون است.
یکی از این مراکز فروش نمایندگی های شرکت صنعت مرغ در سراسر ایران است که شما می توانید به جهت اطلاع از لیست قیمت محصولات در کنار تماس با مشاورین فروش ما در دفاتر پشتیبانی این شرکت دنبال کننده ی کانال تلگرام دایه سازان صنعتی طیور ما نیز باشید.

 

قیمت دانخوری بوقلمون

دانخوری دستی بوقلمون

دانخوری و ابخوری بوقلمون

دانخوری مخصوص بوقلمون

قیمت آبخوری بوقلمون

ابخوری و دانخوری مخصوص بوقلمون

آبخوری مخصوص بوقلمون

دانخوری مرغ

قیمت دانخوری اتوماتیک بوقلمون

قیمت دانخوری اتوماتیک بوقلمون

قیمت دانخوری اتوماتیک بوقلمون

قیمت دانخوری اتوماتیک بوقلمون

اخبار

خرید دانخوری اتوماتیک بوقلموندانخوری اتوماتیک بوقلمون چند نوع است ؟راه اندازی خط دانخوری اتوماتیک برای بوقلمونسود دهی پرورش بوقلمونقیمت دانخوری اتوماتیک بوقلمونلیست قیمت دانخوری اتوماتیکمراکز فروش دانخوری اتوماتیک بوقلمون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.